English Italian Dutch German Swedish Russian
Περιφερειακή Ενότητα Λευκάδας - Περιφ. Ιονίων Νήσων
Links Sitemap Επικοινωνία

Web Cam Lefkada - Κεντρική πλατεία

Χάρτες της Λευκάδας
Γιορτές Λόγου και Τέχνης στην Λευκάδα Διεθνές Φεστιβάλ Φολκλόρ Λευκάδας
Εκδηλώσεις
Μουσεία στη Λευκάδα
Η ιστοσελίδα φιλοξενείται στο ΣΥΖΕΥΞΙΣ

Πρόγραμμα Περιφερειακών Εκλογών Α' Κυριακής (7-11-2010)

EΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ                                                                            Λευκάδα 01 Νοεμβρίου 2010
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΑΣΤ. ΚΑΙ ΔΗΜ. ΚΑΤ/ΣΗΣ
ΚΑΙ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ 


                                                                           Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α 

                                                                        Ο Νομάρχης Λευκάδας

Έχοντας υπόψη:
1. Τις διατάξεις των άρθρων 125 και 134 παρ. 5 του Ν. 3852/2010 « Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (ΦΕΚ 87 Α΄)
2. Την αριθ. 14/2010 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Κέρκυρας, όπως αυτή διορθώθηκε με την αριθ. 16/2010 όμοια, για τις εκλογές που θα διενεργηθούν την 7η Νοεμβρίου 2010, για την ανάδειξη των Περιφερειακών Αρχών της Περιφέρειας Ιονίων Νήσων 

                                                                 Γ Ν Ω Σ Τ Ο Π Ο Ι Ο Υ Μ Ε  Ο Τ Ι

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 7ης Νοεμβρίου 2010 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων:

Α΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ»

ΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ( Υποψήφιος Περιφερειάρχης)
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου)
1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΑΙΓΛΗ) ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2. ΘΕΡΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΩΝ (ΑΝ.Α.Σ.Α) για τα Ιόνια Νησιά»

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ( Υποψήφιος Περιφερειάρχης)
ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου)
1. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΕΚΤΟΡΑς ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ
5. ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΟΝΙΟΥ»

ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΚΙΝΟΟΥ ( Υποψήφιος Περιφερειάρχης)
ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ (Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου)
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ
4. ΜΟΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΝΕΑ ΙΟΝΙΟΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑ»

ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ( Υποψήφιος Περιφερειάρχης)
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου)
1. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΩ (ΒΑΣΩ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΑΒΒΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
4. ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

Ε΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ ΙΟΝΙΑ»

ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( Υποψήφια Περιφερειάρχης)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου)
1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2. ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΡΑΨΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΣΚΑΦΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΣΤ'  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΕΠΤΑΝΗΣΙΑΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ»

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ( Υποψήφιος Περιφερειάρχης)
ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου)
1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ - ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) ΤΟΥ ΖΩΗ
2. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΧΟΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Ζ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΙΟΝΙΟ ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ συμμαχία για το περιβάλλον, την ανάπτυξη και τον πολιτισμό»

ΜΠΕΡΙΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ( Υποψήφιος Περιφερειάρχης)
ΒΛΑΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ (Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου)
1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ – ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
2. ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ(ΑΝΤΡΙΚΟΥ)
3. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΑΝΔΡΕΑ (ΤΣΑΡΟΣ)
4. ΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (ΝΤΕΛΗΜΑΡΗΣ)
6. ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 7η Νοεμβρίου 2010 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ΄αριθ. 1705/15-10-2010 απόφασή μας:

 
Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ
 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 
 
1
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ
31082, ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ
από ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ  έως ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
β) οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος
ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ
2
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
31082, ΑΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος
 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
από ΑΔΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟ
έως ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟ
3
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
31082, ΑΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος
 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
από ΛΟΥΠΕΤΗ ΑΓΓΕΛΩ έως ΨΩΜΑ ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ
4
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΘΑΝΙ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΑΝΙΟΥ
31082, ΑΘΑΝΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΘΑΝΙΟΥ
από ΑΝΤΥΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ έως ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ
5
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
31082, ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
 
από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ έως ΚΤΕΝΑ ΑΝΝΑ
6
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
31082, ΒΑΣΙΛΙΚΗ
α)Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
από ΛΑΣΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έως ΧΕΛΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
β)Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
7
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΒΟΥΡΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΟΥΡΝΙΚΩΝ
31082, ΒΟΥΡΝΙΚΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΒΟΥΡΝΙΚΩΝ
από ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ έως ΨΩΜΟΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ
8
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΔΡΑΓΑΝΟ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΓΑΝΟΥ
31082, ΔΡΑΓΑΝΟ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΔΡΑΓΑΝΟΥ
από ΒΕΡΙΚΙΟΥ ΒΑΣΙΛΩ
έως ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
9
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΕΥΓΗΡΟΣ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΥΓΗΡΟΥ
31082, ΕΥΓΗΡΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΕΥΓΗΡΟΥ
από ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΝΑ  έως ΦΥΤΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
10
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΚΟΜΗΛΙΟ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΜΗΛΙΟΥ
31082, ΚΟΜΗΛΙΟ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΟΜΗΛΙΟΥ
από ΒΕΡΥΚΙΟ ΑΓΓΕΛΟ
έως  ΧΕΜΙΝ ΚΑΡΛΟΣ
11
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΚΟΝΤΑΡΑΙΝΑ
ΚΤΙΡΙΟ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΚΟΝΤΑΡΑΙΝΑΣ
31082, ΚΟΝΤΑΡΑΙΝΑ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΟΝΤΑΡΑΙΝΑΣ από ΑΡΓΥΡΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
έως ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
β)Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΚΟΝΤΑΡΑΙΝΑΣ
12
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
31082, ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
από ΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
έως ΚΡΑΣΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
13
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
31082, ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙ
α)Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ από ΛΑΖΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ
έως ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
14
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΝΙΚΟΛΗ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΟΛΗ
31082, ΝΙΚΟΛΗ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΝΙΚΟΛΗ
από ΑΝΤΥΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     έως  ΨΩΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
15
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΣΥΒΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΒΡΟΥ
31082, ΣΥΒΡΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΣΥΒΡΟΥ
 από ΑΛΑΜΑΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟ
έως ΚΩΣΤΗ ΧΑΡΙΛΑΟ
16
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΣΥΒΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΒΡΟΥ
31082, ΣΥΒΡΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΣΥΒΡΟΥ
από ΛΑΖΟΥ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ
έως ΧΟΥΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
17
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΧΟΡΤΑΤΑ
ΚΤΙΡΙΟ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΧΟΡΤΑΤΩΝ
31082, ΧΟΡΤΑΤΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΧΟΡΤΑΤΩΝ
από ΑΜΠΑΤΕ ΜΑΡΙΖΑ
έως ΧΟΡΤΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ
18
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΒΑΥΚΕΡΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΒΑΥΚΕΡΗΣ
31084, ΒΑΥΚΕΡΗ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΒΑΥΚΕΡΗΣ 
από ΑΡΓΥΡΟ ΑΔΟΛΦΟ
έως ΨΑΡΡΗ ΣΤΑΜΑΤΑ
β)Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΒΑΥΚΕΡΗΣ
19
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΒΛΥΧΟ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΛΥΧΟΥ
31084, ΒΛΥΧΟ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΒΛΥΧΟΥ
από ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
έως ΚΑΒΒΑΔΑ ΧΡΙΣΤΟ
20
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΒΛΥΧΟ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΛΥΧΟΥ
31084, ΒΛΥΧΟ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΒΛΥΧΟΥ
από ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ
έως ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
β) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους των Κοινοτικών Εκλογέων και των Ομογενών και Υπηκόων Τρίτων Χωρών του εκλογικού διαμερίσματος ΒΛΥΧΟΥ
21
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΚΑΤΩΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩΧΩΡΙΟΥ
31084, ΚΑΤΩΧΩΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΤΩΧΩΡΙΟΥ
από ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟ
έως ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
22
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥ
31084, ΝΥΔΡΙ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
έως ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΡΕΤΗ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
23
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΝΥΔΡΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥ
31084, ΝΥΔΡΙ
 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΝΥΔΡΙΟΥ
από ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
έως ΚΑΚΩΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ
24
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΝΥΔΡΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥ
31084, ΝΥΔΡΙ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΝΥΔΡΙΟΥ
από ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
έως ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος διαμερίσματος ΝΥΔΡΙΟΥ
25
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΑ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ
31084, ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΑ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ
από ΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟ
έως ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
β) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ
26
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΑ (Συνοικ. ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ)
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ
31084, ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ (Συνοικ. ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ-3602061)
από ΑΓΓΕΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
έως ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ
 
27
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΠΟΡΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΡΟΥ
31084, ΠΟΡΟΣ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΠΟΡΟΥ
από ΑΒΟΥΡΗ ΑΝΝΑ
έως 
ΧΡΗΣΤΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΠΟΡΟΥ
28
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΦΤΕΡΝΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΤΕΡΝΟΥ
31084, ΦΤΕΡΝΟ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΦΤΕΡΝΟΥ
από ΑΡΓΥΡΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ έως ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
 
29
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΧΑΡΑΔΙΑΤΙΚΩΝ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΑΔΙΑΤΙΚΩΝ
31084, ΧΑΡΑΔΙΑΤΙΚΑ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΧΑΡΑΔΙΑΤΙΚΩΝ
από ΑΡΓΥΡΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
έως ΧΩΡΙΑΤΕΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
β) ) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΧΑΡΑΔΙΑΤΙΚΩΝ
30
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΟΥ
31081, ΚΑΛΑΜΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΛΑΜΟΥ
από ΒΑΒΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
έως ΚΡΑΛΗ ΧΡΗΣΤΟ
31
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΟΥ
31081, ΚΑΛΑΜΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΛΑΜΟΥ 
από ΛΙΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έως ΧΡΟΝΗ ΙΩΑΝΝΗ
32
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΟΥ
KΑΛΑΜΟΥ
(Συνοικ.
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ)
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
31081, ΕΠΙΣΚΟΠΗ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του συνοικισμού Επισκοπής του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΛΑΜΟΥ
 
από ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
έως ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 
 
33
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ
31080, ΕΓΚΛΟΥΒΗ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ
από ΑΡΑΒΑΝΗ ΣΟΦΙΑ
έως ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΗΣΤΟ
34
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΥΑΣ
31080, ΚΑΡΥΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΡΥΑΣ
 από 
ΑΓΓΕΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ έως  ΒΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
35
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΥΑΣ
31080, ΚΑΡΥΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΡΥΑΣ
από ΓΑΒΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
έως ΚΑΨΟΓΙΩΡΓΟ ΠΑΝΤΕΛΗ
36
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΥΑΣ
31080, ΚΑΡΥΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΡΥΑΣ
από ΚΙΤΣΟ ΚΟΣΜΑ
έως ΝΤΑΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΑ
37
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΥΑΣ
31080, ΚΑΡΥΑ
α)Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΡΥΑΣ
 από ΠΑΝΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
έως ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
β) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς  καταλόγους των Κοινοτικών Εκλογέων και των Ομογενών και Υπηκόων Τρίτων Χωρών του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΡΥΑΣ
38
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΡΥΑΣ
ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΩΝ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΩΝ
31080, ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΟΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΩΝ
από ΑΡΑΒΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
έως ΧΑΡΙΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
39
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΣΤΟΥ
ΚΑΣΤΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΥ
30019, ΚΑΣΤΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΣΤΟΥ
από ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΕΛΠΙΔΑ
έως ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ
40
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΑΓ.ΝΙΚΗΤΑ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
31100, ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
από ΒΕΡΥΚΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
έως ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
41
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΙΑΝΑΣ
31100, ΝΙΚΙΑΝΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
από ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
έως ΚΩΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
 
42
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΙΑΝΑΣ
31100, ΝΙΚΙΑΝΑ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
από ΛΑΖΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
έως ΧΟΥΜΠΕΡ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
43
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Συνοικ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ)
 
ΠΑΛΑΙΟ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
31100, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ(Συνοικ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ-3606021)
από ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟ ΠΕΤΡΟ
έως ΣΟΥΝΔΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟ
 
44
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΑΠΟΛΠΑΙΝΑ
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (ΑΠΟΛΠΑΙΝΑ)
31100, ΑΠΟΛΠΑΙΝΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΠΟΛΠΑΙΝΑΣ
από ΑΙΒΑΣΙΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ
έως ΚΤΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
 
45
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΑΠΟΛΠΑΙΝΑ
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (ΑΠΟΛΠΑΙΝΑ)
31100, ΑΠΟΛΠΑΙΝΑ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΠΟΛΠΑΙΝΑΣ
από ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
έως ΧΑΛΙΚΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΑΠΟΛΠΑΙΝΑΣ
46
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ
31100, ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ
από ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
έως ΧΑΡΑΜΟΓΛΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ
47
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΩΝ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΡΥΩΤΩΝ
31100, ΚΑΡΙΩΤΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΡΥΩΤΩΝ
 από ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
έως ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
48
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΥΓΙΑΣ
31100, ΛΥΓΙΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΤΟΥΝΑΣ
από ΑΓΑΘΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
έως ΚΤΕΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
49
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΥΓΙΑΣ
31100, ΛΥΓΙΑ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΤΟΥΝΑΣ
από ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
έως ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΤΟΥΝΑΣ
50
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 
από ΑΒΡΑΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
έως ΒΑΓΕΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
51
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος  ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΒΑΓΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ
έως ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΦΙΛΙΩ
 
52
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
έως ΓΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟ
53
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΓΛΗΓΟΡΗ ΑΓΛΑΙΑ
έως ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ
54
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
από ΖΑΒΙΤΣΑΝΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ έως ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΦΙΛΙΠΠΟ
55
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
από ΚΑΖΑΤΙ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΟΝΙΕΤΑ
έως ΚΑΡΦΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ
56
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 
από ΚΑΣΑΠΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
έως ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
57
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 11, 31100, ΛΕΥΚΑΔΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 
από ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟ
έως ΚΟΤΣΥΦΑ ΜΑΡΙΑ
58
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟ
έως ΚΩΦΙΔΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
59
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟ ΣΤΑΥΡΟ
έως ΜΑΛΑΜΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ
60
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
από ΜΑΛΛΙΑΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
έως ΜΕΤΑΞΑ ΦΩΤΙΟ
61
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΜΗΤΡΟ ΘΑΝΑΣΗ
έως ΟΥΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ
62
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΠΑΓΓΕ ΓΕΩΡΓΙΟ
έως ΠΟΛΙΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
63
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟ ΑΝΔΡΕΑ
έως ΣΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ
64
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΣΕΡΔΙΝΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
έως ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
65
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΣΤΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
έως ΦΕΞΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
66
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΥΚΕΣ
31100, ΑΛΥΚΕΣ
α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 από ΦΕΡΕΝΤΙΝΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
έως ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
β) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους των Κοινοτικών Εκλογέων και των Ομογενών και Υπηκόων Τρίτων Χωρών του εκλογικού διαμερίσματος ΛΕΥΚΑΔΑΣ
67
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΙΘ. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
31100, ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
από ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
έως ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΗΣΤΟ
68
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
31100, ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΕΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
από ΣΑΡΙΚΩΣΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
έως ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΙΜΟΝΑ
69
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΤΩΝ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΤΩΝ
31080, ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΤΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΤΩΝ
 
από ΑΡΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
έως ΨΑΡΟ ΠΕΡΙΚΛΗ
70
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΔΡΥΜΩΝΟΣ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΥΜΩΝΟΣ
31080, ΔΡΥΜΩΝΑΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΔΡΥΜΩΝΟΣ
 από ΑΡΑΒΑΝΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
έως ΦΙΛΙΠΠΑ ΦΙΛΙΠΠΟ
71
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ
31080, ΕΞΑΝΘΕΙΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ
 από ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
έως ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
72
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ
31080, ΕΞΑΝΘΕΙΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ
 από ΓΑΖΗ ΜΑΡΙΑ
έως ΨΑΡΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
73
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΑΒΑΛΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΒΑΛΟΥ
31080, ΚΑΒΑΛΟΣ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΒΑΛΟΥ
 από ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
έως ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ
74
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ
ΣΧΟΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
31080, ΛΑΖΑΡΑΤΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ
από ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
έως ΚΤΕΝΑ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
 
75
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ
ΣΧΟΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
31080, ΛΑΖΑΡΑΤΑ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ
 από ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΑΘΗ
έως ΧΟΓΚΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 
76
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
31080, ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
από ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟ
έως ΧΡΙΣΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 
77
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΣΠΑΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΠΑΝΟΧΩΡΙΟΥ
31080, ΣΠΑΝΟΧΩΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΣΠΑΝΟΧΩΡΙΟΥ
 
από   ΑΙΒΑΣΙΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟ
έως ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
 
78
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΒΑΘΕΟΣ
ΚΤΙΡΙΟ ΚΕΠ
31083, ΒΑΘΥ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΒΑΘΕΩΣ
 από ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΗ
έως ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
 
79
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΚΑΤΩΜΕΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
31083, ΚΑΤΩΜΕΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΤΩΜΕΡΙΟΥ
 
από ΑΜΕΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
έως ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
80
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΚΑΤΩΜΕΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
31083, ΚΑΤΩΜΕΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΚΑΤΩΜΕΡΙΟΥ
 από ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
έως ΨΩΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
 
81
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
31083, ΣΠΑΡΤΟΧΩΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΣΠΑΡΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
από ΑΘΑΝΙΤΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ
έως ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΠΑΝΟ
 
82
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
31083, ΣΠΑΡΤΟΧΩΡΙ
Οι εκλογείς οι γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο του εκλογικού διαμερίσματος ΣΠΑΡΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
από ΚΛΑΟΥΔΑΤΟ ΑΡΓΥΡΙΟ
έως ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΩΗ
β) Οι Κοινοτικοί εκλογείς οι γραμμένοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο των Κοινοτικών Εκλογέων του εκλογικού διαμερίσματος ΣΠΑΡΤΟΧΩΡΙΟΥ
 

 

Οι περιφερειακοί Σύμβουλοι της εκλογικής περιφέρειας Λευκάδας ανέρχονται σε τέσσερις (04).

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των δήμων και κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

                                                                                                                       Ο ΝΟΜΑΡΧΗΣ


                                                                                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΑΡΑΒΑΝΗΣ